Ważna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]
YouTube google plus

Zapraszamy na Kaszuby do Wiela i Wdzydz Tucholskich

ho

Rowerowe

Szlak Kręgów Kamiennych

Trzeci co do długości szlak turystyczny biorąc pod uwagę obszar gdański. Jego druga nazwa nosi nazwę szlaku „Partyzanckiego”, ponieważ działała tu tajna organizacja wojskowa.


Dookoła Jezior Wdzydzkich

Dla osób pragnących aktywnie wypocząć mamy atrakcyjną trasę rowerową prowadzącą przez malownicze tereny Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Trasa ta ukazuje  piękno przyrody Kaszub . Na rowerze możemy podziwiać największy  kompleks jeziorny  na Kaszubach, przejeżdżając przez lasy, pola, łąki i wsie.


Rowerowa ścieżka przyrodnicza „Pętla Przytarnia”

Ścieżka rowerowa „Pętla Przytarnia”  rozpoczynający się we Wielu.  Szlak wiedzie przez Przytarnię, przy jeziorze Wdzydzkim, następnie przez gęste bory urozmaicone licznymi śródleśnymi jeziorkami i torfowiskami.


Copyright © 2013 Kamil Nagórek, Wdzydze Tucholskie 44, 83-442 Wdzydze Tucholskie | tel. 697 - 361 - 793
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna MEDIART