Ważna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]
YouTube google plus

Zapraszamy na Kaszuby do Wiela i Wdzydz Tucholskich

ho

Domki letniskowe na Kaszubach

      W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem wśród turystów cieszy się turystyka wiejska. Dlatego też wykorzystując jej pewne elementy staramy się tworzyć dla Państwa  miejsce, które sprawi, iż utwierdzą się Państwo w przekonaniu, że Kaszuby to najpiękniejsze miejsce na świecie, a doceniając polski potencjał przyrodniczy wyjazdy zagraniczne są zbędne.       Domki letniskowe w  Wielu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Usytuowane są  w przepięknym dużym ogrodzie, który wielokrotnie zdobywał nagrody w lokalnych konkursach. Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby gości.

        Już  od wiosny 2015r. naszą bazę noclegową powiększamy o domki letniskowe we Wdzydzach Tucholskich, co świadczy o narastającym zapotrzebowaniu na taki rodzaj wypoczynku. Nasza baza noclegowa we Wdzydzach to również odnowione apartamenty, które pozwolą nawet najbardziej wymagającym gościom w sposób atrakcyjny spędzić wolny czas.     

Domki turystyczne w Wielu i Wdzydzach Tucholskich pozwalają na typowy wiejski wypoczynek, co oznacza „ucieczkę” od zgiełku miast, obcowanie z pięknem przyrody, realizację życiowych pasji itp.

 

Copyright © 2013 Kamil Nagórek, Wdzydze Tucholskie 44, 83-442 Wdzydze Tucholskie | tel. 697 - 361 - 793
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna MEDIART